MONTER URZĄDZEŃ I KONSTRUKCJI STALOWYCH Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM– praca w delegacji

Oferujemy Ci ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na realizację Twoich ambicji i urzeczywistnianie pomysłów.
Weź udział w umacnianiu pozycji marki Transsystem w Polsce i na świecie, dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Dołącz do ludzi z pasją, gotowych na to, aby być liderem na rynku, biorących odpowiedzialność za rozwój przedsiębiorstwa i współpracowników, którzy wspólnie z Klientami budują społeczność wokół marki i przewodzą zaangażowanym zespołom.

Opis stanowiska:
• montaż konstrukcji i urządzeń stalowych w oparciu o rysunek techniczny,
• obsługa sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w procesie montażu zgodnie z posiadanymi uprawnieniami.

Wymagania:
• znajomość języka angielskiego,
• znajomość rysunku technicznego,
• gotowość wyjazdu na miejsce montażu,

• mile widziane uprawnienia do obsługi wózka widłowego, wózka jezdniowego podnośnikowego w tym specjalizowanego ze zmiennym wysięgiem, podesty ruchome.

Oferujemy Ci:
• umowę o pracę,
• posadę w rozwijającej się, międzynarodowej organizacji,
• zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów,
• atrakcyjne warunki płacy.

Oferty złożone z CV i listu motywacyjnego prosimy kierować na adres:
rekrutacja@transsystem.pl
lub pocztą na adres :

TRANSSYSTEM Spółka Akcyjna
Wola Dalsza 367,
37-100 Łańcut
tel. 017 24 90 100, 017 24 90 154

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Transsystem Spółka Akcyjna, Wola Dalsza 367, 37-100 Łańcut, moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji (CV, list motywacyjny, referencje) na potrzeby obecnie prowadzonego przez Spółkę procesu rekrutacyjnego zgodnie z postanowieniami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych („RODO”) oraz ustawy o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).