INŻYNIER BUDOWY- KOORDYNATOR MONTAŻU Z JĘZYKIEM ANGIELSKIM

Obowiązki:

  • analiza dokumentacji technicznej i projektowej
  • współpraca przy tworzeniu harmonogramu prac
  • koordynowanie dostaw urządzeń i materiałów oraz ich kontrola pod względem zgodności z harmonogramem i  dokumentacją techniczną
  • sprawowanie nadzoru nad prowadzonymi pracami na budowie pod nieobecność Kierownika Budowy, działając wyłącznie z jego upoważnienia i polecenia
  • ewidencja dokumentacji technicznej, odbiorowej oraz korespondencji z klientem
  • wykonywanie innych czynności poleconych przez przełożonych związanych bezpośrednio z zajmowanym stanowiskiem

Wymagania:

  • znajomość języka obcego j. angielski w stopniu dobrym pozwalającym na swobodną komunikację – warunek konieczny
  • wykształcenie wyższe techniczne
  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • znajomość obsługi komputera: pakietu MS Office zwłaszcza Excel, Project, Inventor oraz AutoCad
  • prawo Jazdy kat. B
  • mile widziana znajomość programu IFS

Oferujemy:

  • umowę o pracę
  • posadę w rozwijającej się, międzynarodowej organizacji
  • zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów
  • atrakcyjne warunki płacy, perspektywę rozwoju zawodowego poprzez uczestnictwo
    w ciekawych projektach i szkoleniach
  • realizację projektów dla najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie
  • mentoring doświadczonych koleżanek i kolegów w stawianiu pierwszych kroków w naszej firmie

Oferty złożone z CV prosimy kierować na adres:
rekrutacja@transsystem.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Transsystem Spółka Akcyjna, Wola Dalsza 367, 37-100 Łańcut, moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji (CV, list motywacyjny, referencje) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”