MECHANIK UTRZYMANIA RUCHU

Oferujemy Ci ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na realizację Twoich ambicji i urzeczywistnianie pomysłów.

Dołącz do ludzi  z pasją, gotowych na to, aby być liderem na rynku, biorących odpowiedzialność za rozwój przedsiębiorstwa.

Obowiązki:

  • Odpowiedzialność za prawidłowe funkcjonowanie maszyn i urządzeń w zakładzie
  • Rozwiązywanie bieżących problemów technicznych
  • Realizacja planów przeglądów i remontów maszyn
  • Współpraca z operatorami maszyn
  • Zapewnienie spełnienia przez maszyny wymagań bezpieczeństwa
  • Organizacja procesu produkcji oraz zarządzanie nim
  • Stałe doskonalenie procesu pracy oraz optymalizacja kosztów
  • Zapewnianie ciągłości procesu produkcji

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie techniczne
  • Min. 3 letnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku
  • Praktyczna wiedza o budowie maszyn
  • Znajomość podstaw w zakresie automatyki i elektryki
  • Uprawnienia na wózek widłowy, podesty ruchome
  • Uprawnienia konserwatorskie na wózki widłowe, suwnice
  • Uprawnienia SEP
  • Nastawienie na realizację zadań, odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferujemy:

  • Umowę o pracą
  • Praca z najnowszymi technologiami i trendami rynku
  • Przyjazną i swobodną atmosferę pracy w młodym, ambitnym zespole
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Realna możliwość rozwoju w strukturach przedsiębiorstwa

Oferty złożone z CV prosimy kierować na adres:
rekrutacja@transsystem.pl

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Transsystem Spółka Akcyjna, Wola Dalsza 367, 37-100 Łańcut, moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji (CV, list motywacyjny, referencje) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”