ASYSTENT PRODUKCJI (staż)

Obowiązki:

  • współudział w organizacji i koordynacji procesu produkcji,
  • nadzór nad terminowością realizowanych zadań,
  • opracowywanie i nadzorowanie harmonogramów projektów – koordynacja procesu produkcji,
  • raportowanie przełożonym o postępach realizowanych procesów,
  • udział w spotkaniach/naradach produkcyjnych,
  • ścisła współpraca pomiędzy mistrzami na produkcji a działem planistycznym firmy,
  • współpraca z wszystkimi działami firmy i instytucjami zewnętrznymi.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe,
  • mile widziane doświadczenie w firmie o profilu produkcyjnym,
  • znajomość procesów produkcyjnych – obróbki skrawaniem, spawalnictwo,
  • dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności MS Excel i MS Access będzie dodatkowym atutem,
  • zdolności analitycznego myślenia, planowania, rozwiązywania problemów,
  • chęć do podjęcia nauki oraz zdobywania doświadczenia w realizacji ciekawych projektów.

Oferujemy:

  • doświadczony i zgrany zespół,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • wdrożenie w zadania i wsparcie,
  • możliwości rozwoju w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego.

Oferty złożone z CV i listu motywacyjnego prosimy kierować na adres:
rekrutacja@transsystem.pl

lub pocztą na adres:
TRANSSYSTEM Spółka Akcyjna
Wola Dalsza 367, 37-100 Łańcut
tel. 17 24 90 100, 17 24 90 154

W aplikacji prosimy o umieszczenie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Transsystem Spółka Akcyjna, Wola Dalsza 367, 37-100 Łańcut, moich danych osobowych i innych danych zawartych w mojej aplikacji (CV, list motywacyjny, referencje) dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO).”