Opracowanie innowacyjnego przemysłowego systemu transportowego przeznaczonego do wykorzystania w zakładach produkcyjnych branży automotive

    TRANSSYSTEM Spółka Akcyjna Sp. K. realizuje projekt dofinansowany z Funduszy Europejskich pn. „Opracowanie innowacyjnego przemysłowego systemu transportowego przeznaczonego do wykorzystania w zakładach produkcyjnych branży automotive”.
    Projekt dotyczy przeprowadzenia prac badawczo-rozwojowych mających na celu opracowanie innowacyjnego w skali Europy przemysłowego systemu transportowego, który zostanie zastosowany w branży automotive do transportu międzyoperacyjnego w procesie produkcji takich elementów jak opony, siedzenia, elementy karoserii itp. Wykorzystywał on będzie innowacyjne rozwiązania w pełni zautomatyzowanego systemu analizy i diagnostyki pracy systemu oraz rozwiązania komunikacyjne ułatwiające wykorzystanie nowoczesnych technologii do stałego monitoringu oraz prezentacji danych, aby zapewnić maksymalnie szybką reakcję w przypadku ryzyka wystąpienia awarii.
    W efekcie projektu nowatorski produkt zostanie wdrożony do działalności gospodarczej Spółki TRANSSYSTEM, uzupełniając jej portfolio produktowe o produkt niedostępny obecnie na rynku europejskim.

Wartość projektu: 14 306 066,00 PLN

Dofinansowanie projektu z UE: 6 177 484,90 PLN