O firmie

Jesteśmy firmą specjalizującą się w wykonywaniu kompletnych systemów transportu technologicznego. Tworzymy również systemy transportu publicznego oraz zaawansowane konstrukcje stalowe. Rozwiązania przez nas oferowane kierowane są przede wszystkim do branży motoryzacyjnej i sektora energetycznego ale również do branży budowlanej i turystyki. Systemy stworzone przez Transsystem funkcjonują w zakładach takich marek jak Volkswagen, Audi, Mercedes, BMW, Toyota, Volvo, Fiat, Skoda, Opel, Seat, Porsche, Hyundai, a także Michelin, Goodyear, Kirchoff oraz w sektorze energetycznym: Vattenfall, Wartsila.

Koncentrujemy się na dostarczaniu technologii opartych na nowoczesnej myśli technicznej. Łączymy naszą wiedzę i najnowsze osiągnięcia nauki dla tworzenia długotrwałych korzyści naszych klientów. Nasze systemy pozwalają eliminować błędy, ograniczyć koszty i czas produkcji, a także pracę ludzi. Pomagają osiągać sukcesy rynkowe.

Stworzone przez Transsystem linie technologiczne oraz konstrukcje stalowe cieszą się doskonałą opinią. Nasze kontrakty wykonujemy w zakładach największych światowych marek na wszystkich kontynentach.

Jesteśmy organizacją zorientowaną projektowo, zdolną równolegle realizować dużą liczbą skomplikowanych kontraktów. Każdy z realizowanych projektów jest dokładnie przemyślany i zaplanowany z pomocą zaawansowanych narzędzi informatycznych. W uznaniu sukcesów Transsystemu w obszarze zarządzania projektami , firma dwukrotnie otrzymała prestiżową nagrodę International Project Management Award przyznawaną przez International Project Management Association.

Newsletter

Zapisz się do newslettera aby na bieżąco otrzymywać najważniejsze informacje