Operator wypalarki plazmowej MAG, ZINSER

Miejsce Pracy: Praca w siedzibie firmy Wola Dalsza, Podkarpacie

Opis stanowiska:

  • obsługa wypalarki plazmowej MAG,Zinser,
  • kontrola jakości wykonywanych elementów,
  • przygotowywanie i ustawianie maszyny,
  • nadzór nad prawidłową pracą maszyny,
  • praca z rysunkiem technicznym,
  • dbałość o utrzymanie właściwego stanu technicznego maszyn i narzędzi

Wymagania:

  • wykształcenie zawodowe, średnie,
  • znajomości parametrów, doboru oprzyrządowania i narzędzi w pracy operatora wypalarki plazmowej,
  • dobra znajomość rysunku technicznego oraz posługiwanie się narzędziami i przyrządami pomiarowymi,
  • doświadczenie na podobnym stanowisku (min. 1 rok).

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę,
  • posadę w rozwijającej się, międzynarodowej organizacji,
  • zatrudnienie w zespole profesjonalistów i pasjonatów.

Oferty złożone z CV i listu motywacyjnego prosimy kierować na adres:

rekrutacja@transsystem.pl

lub pocztą na adres :

TRANSSYSTEM Spółka Akcyjna sp.k.
Wola Dalsza 367,
37-100 Łańcut
tel. 017 24 90 100, 017 24 90 154