OPERATOR PRASY KRAWĘDZIOWEJ

Miejsce Pracy: Praca w siedzibie firmy Wola Dalsza, Podkarpacie

Oferujemy Ci ciekawą i pełną wyzwań pracę w środowisku oraz atmosferze, która pozwoli Ci na realizację Twoich ambicji i urzeczywistnianie pomysłów.
Weź udział w umacnianiu pozycji marki Transsystem w Polsce i na świecie, dzieląc się swoją wiedzą oraz doświadczeniem w zarządzaniu przedsiębiorstwem. Dołącz do ludzi z pasją, gotowych na to, aby być liderem na rynku, biorących odpowiedzialność za rozwój przedsiębiorstwa i współpracowników, którzy wspólnie z Klientami budują społeczność wokół marki i przewodzą zaangażowanym zespołem.

Opis stanowiska:

Do podstawowych obowiązków operatora prasy krawędziowej należy:
• kontrola procesu produkcji, przygotowanie, ustawienie prasy, uruchomienie i nadzór nad procesem zaginania,
• dbałość o stan techniczny prasy i zgłaszanie ewentualnych usterek i awarii,
• produkowanie wyrobów zgodnie ze specyfikacją i rysunkiem technicznym,
• kontrolowanie jakości produkowanych wyrobów,
• zapewnienie właściwej jakości wykonywanych prac,
• gięcie na prasach krawędziowych na podstawie rysunku technicznego,
• samodzielne ustawianie oraz uruchamianie pras krawędziowych.

Wymagania:

• wykształcenie podstawowe, zawodowe, średnie techniczne,
• doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość czytania rysunku technicznego oraz posługiwanie się narzędziami pomiarowymi,
• samodzielności oraz umiejętności organizacji własnej pracy.

Oferujemy Ci:

• umowę o pracę,
• posadę w rozwijającej się, międzynarodowej organizacji,
• zatrudnienie w zgranym zespole profesjonalistów i pasjonatów,
• atrakcyjne warunki płacy

Oferty złożone z CV i listu motywacyjnego prosimy kierować na adres:
rekrutacja@transsystem.pl
lub pocztą na adres :

TRANSSYSTEM Spółka Akcyjna sp.k.
Wola Dalsza 367,
37-100 Łańcut
tel. 017 24 90 100, 017 24 90 154